Football League:Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2017-18

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης 5 Οκτωβρίου, κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League (Β΄Εθνική) για την αγωνιστική περίοδο 2017-18.Να υπενθυμίσουμε πως η σέντρα έχει προγραμματιστεί για τις 22 του ίδιου μήνα. Δείτε τους αγώνες της πρεμιέρας, καθώς και όλο το πρόγραμμα παρακάτω....(Χορηγοί της είδησης οι ιστοσελίδες www.spmc.gr και www.femaleplace.weebly.com)....



 1η αγωνιστική

Σπάρτη - Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

Παναχαϊκή - Τρίκαλα

Εργοτέλης - Καλλιθέα

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας

Βέροια - Απόλλων Πόντου

ΑΟ Χανιά/Κισσαμικός - ΑΕ Καραϊσκάκης

Άρης - Αιγινιακός

Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας



 2η αγωνιστική

Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός

ΑΕ Καραισκάκης-Αχαρναικός

Καλλιθέα-Παναχαική

Απόλλων Λάρισας-Βέροια

Τρίκαλα-Άρης

Απόλλων Πόντου-Σπάρτη

Αιγινιακός-Δόξα Δράμας

Παναιγιάλειος-Πανσερραικός

Αναγ.Καρδίτσας-ΟΦΗ

 

3η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αχαρναικός

Παναχαική-Εργοτέλης

Βέροια-ΑΕ Καραισκάκης

Άρης-Καλλιθέα

Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας-Τρίκαλα

Πανσερραικός-Απόλλων Πόντου

ΟΦΗ-Αιγινιακός

Αναγ.Καρδίτσας-Παναγιάλειος


 4η αγωνιστική

Παναχαική-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αχαρναικός-Βέροια

Εργοτέλης-Άρης

ΑΕ Καραισκάης-Σπάρτη

Καλλιθέα-Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας-Πανσερραικός

Τρίκαλα-ΟΦΗ

Απόλλων Πόντου-Αναγ.Καρδίτσας

Αιγινιακός-Παναιγιάλειος

 

 5η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Βέροια

Άρης-Παναχαική

Σπάρτη-Αχαρναικός

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Πανσερραικός-ΑΕ Καραισκάκης

ΟΦΗ-Καλλλιθέα

Αναγ.Καρδίτας-Απόλλων Λάρισας

Παναιγιάλειος-Τρίκαλα

Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου

 

 6η αγωνιστική

Άρης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Βέροια-Σπάρτη

Παναχαική-Δόξα Δράμας

Αχαρναικός-Πανσερραικός

Εργοτέλης-ΟΦΗ

ΑΕ Καραισκάκης-Αναγ.Καρδίτσας

Καλλιθέα-Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου

 

 7η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη

Δόξα Δράμας-Άρης

Πανσερραικός-Βέροια

ΟΦΗ-Παναχαική

Αναγ.Καρδίτσας-Αχαρναικός

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης

Αιγινιακός-ΑΕ Καραισκάκης

Απόλλων Πόντου-Καλλιθέα

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

 


 8η αγωνιστική

Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Σπάρτη-Πανσερραικός

Άρης-ΟΦΗ

Βέροια-Αναγ.Καρδίτσας

Παναχαική-Παναιγιάλειος

Αχαρναικός-Αιγινιακός

Εργοτέλης-Απόλλων Πόντου

ΑΕ Καραισκάκης-Τρίκαλα

Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας

 

 9η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Πανσερραικός

ΟΦΗ-Δόξα Δράμας

Αναγ.Καρδίτσας-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Άρης

Αιγινιακός-Βέροια

Απόλλων Πόντου-Παναχαική

Τρίκαλα-Αχαρναικός

Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

Καλλιθέα-ΑΕ Καραισκάκης

 

 10η αγωνιστική

ΟΦΗ-ΑΟΧ Κισσαμικός

Πανσερραικός-Αναγ.Καρδίτσας

Δόξα Δράμας-Παναιγιάλειος

Σπάρτη-Αιγινιακός

Άρης-Απόλλων Πόντου

Βέροια-Τρίκαλα

Παναχαική-Απόλλων Λάρισας

Αχαρναικός-Καλλιθέα

ΑΕ Καραισκάκης-Εργοτέλης

 


 11η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αναγ.Καρδίτσας

Παναιγιάλειος-ΟΦΗ

Αιγινιακός-Πανσερραικός

Απόλλων Πόντου-Δόξα Δράμας

Τρίκαλα-Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας-Άρης

Καλλιθέα-Βέροια

ΑΕ Καραισκάκης-Παναχαική

Εργοτέλης-Αχαρναικός

 


 12η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αναγ.Καρδίτας-Αιγινιακός

ΟΦΗ-Απόλλων Πόντου

Πανσερραικός-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας

Σπάρτη-Καλλιθέα

Άρης-ΑΕ Καραισκάκης

Βέροια-Εργοτέλης

Αχαρναικός-Παναχαική

 


 13η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αιγινιακός

Απόλλων Πόντου-Παναιγιάλειος

Τρίκαλα-Αναγ.Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας-ΟΦΗ

Καλλιθέα-Πανσερραικός

ΑΕ Καραισκάκης-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Σπάρτη

Αχαρναικός-Άρης

Παναχαική-Βέροια

 

 14η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός-Τρίκαλα

Παναιγιάλειος-Απόλλων Λάρισας

Αναγ.Καρδίτσας-Καλλιθέα

ΟΦΗ-ΑΕ Καραισκάκης

Πανσερραικός-Εργοτέλης

Δόξα Δράμας-Αχαρναικός

Σπάρτη-Παναχαική

Βέροια-Άρης

 

 15η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου

Καλλιθέα-Αιγινιακός

ΑΕ Καραισκάκης-Παναιγιάλειος

Εργοτέλης-Αναγ.Καρδίτσας

Αχαρναικός-ΟΦΗ

Παναχαική-Πανσερραικός

Βέροια-Δόξα Δράμας

Άρης-Σπάρτη

 


 16η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Τρίκαλα-Καλλιθέα

Απόλλων Πόντου-ΑΕ Καραισκάκης

Αιγινιακός-Εργοτέλης

Παναιγιάλειος-Αχαρναικός

Αναγ.Καρδίτσας-Παναχαική

ΟΦΗ-Βέροια

Πανσερραικός-Άρης

Σπάρτη-Δόξα Δράμας

 
 
 17η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός-Καλλιθέα

ΑΕ Καραισκάκης-Απόλλων Λάρισας

Εργοτέλης-Τρίκαλα

Αχαρναικός Απόλλων Πόντου

Παναχαική-Αιγιανιακός

Βέροια-Παναιγιάλειος

Άρης-Αναγ.Καρδίτσας

Σπάρτη-ΟΦΗ

Δόξα Δράμας-Πανσερραικός

 


Σημείωση:Στο δεύτερο γύρο, οι αγωνιστικές είναι οι  αντίστροφες.

 Πηγή προγράμματος:flnews.gr

Πρόγραμμα γραμμένο από τη DramaNOW.gr
Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 05 Οκτωβρίου 2017 16:47

Πολιτική

Αθλητισμός

Γ΄Εθνική:Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 10ης αγωνιστικής στον 1ο Όμιλο (16-17/12/17)

Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της 10ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής κατηγορίας,...

Κοντά στον πολίτη

Lifestyle και τεχνολογία στη DramaNOW.gr

Η DramaNOW.gr μεγαλώνει, με ειδήσεις πλέον που θα αφορούν το...

Facebook